Süte Atılan İmza

HAKKIMIZDA
Mersoy Süt Ürünleri

Süte Atılan İmza

MersoyHakkımızda

Mersoy Süt Ürünleri
1960’lı yıllarda tüccara teleme peynir satarak ticari hayatına başlayan Muzaffer Ersoy, 1967 yılından itibaren ustası olduğu Erzincan tulum peynirini kendisi üretmeye ve bu özverisini başta Ankara'da olmak üzere Anadolu’da tanıtmaya karar verir.

1987 yılından sonra pazarlama ağına Türkiye’nin batısını da ekleyerek marka bilinirliğini ve tulum peyniri üretimindeki bilgeliğini ülke genelinde duyurmayı hedefleyen Mersoy, 1999 yılında hem adını hem de kalitesini tescilleyerek pazarda lider marka konumuna yükseldi.

Mersoy, 2009 yılından bu yana lezzet beyaz peynir, kaşar peyniri, yöresel peynirleri de ekleyerek üretim hacmini genişletmeye devam etmektedir. Sancağı peynirin ustası olan Muzaffer Ersoy’dan 1996 yılında teslim alan Ersoy kardeşler, babalarının üretimdeki bilgeliğini, kalitesini ve özverisini aynı vizyon ve sorumlulukla sürdürmektedirler. Süte attığı imzayla Mersoy, her daim lezzetli ve bereketli sofraların, 60 yıl önce olduğu gibi bugün de vazgeçilmezi olmaya devam edecektir.

MersoyMİSYONUMUZ

Mersoy Süt Ürünleri
Babadan-evlatlarına aktarılan bilgeliğin, özverinin çağın dinamiklerine ayak uydurularak ve tüketici memnuniyeti esas alınarak nesiller boyunca sürdürülmesi, Mersoy’un daimi misyonudur.

MersoyVİZYONUMUZ

Mersoy Süt Ürünleri
Mersoy, 60 yıldır üretimdeki kalitesini ve sunduğu lezzetleri tescillemiş bir marka olarak ilerleyen süreçte her sofrada kendisine yer bularak, bilinirliğini ve güvenilirliğini daha geniş bir tüketici ağına ulaştırmayı hedeflemektedir.

MersoyKALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Mersoy Süt Ürünleri

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Form No :GGEL.EK.002 Revizyon Tarihi :01.06.2018 Revizyon No :01 Yayın Tarihi :01.12.2013 Sayfa No :1 / 1

* KAYNAKLARI RASYONEL KULLANIP,
* TÜM PERSONELİN TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ ANLAYIŞI İLE BİLGİ VE TECRÜBELERİNDEN FAYDALANARAK,
* UYGUN FİYAT VE ZAMANDA TEDARİK DÜŞÜNCESİYLE,
* REKABETÇİ VE İSTİKRARLI BİR YOLDA YÜRÜYEREK,
* ŞİRKET KALİTESİNDEN ÖDÜN VERMEDEN,
* HİJYENİK KOŞULLARDA,
* KANUN VE MEVZUATLARA UYGUN,
* MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DOĞRULTUSUNDA,
* ÜRETİM YAPMAYI, GÜVENLİ GIDA SUNMAYI AMAÇLAR.

GENEL MÜDÜR

MersoyKURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Mersoy Süt Ürünleri

Mersoy’a kimliğini kazandıran Etkin hizmet anlayışıdır.

Sektördeki deneyimi ve en etkili çözümü en etkin yolla müşterilerine sunma kabiliyeti Mersoy’a, benzersiz ve rakiplerinden bir adım önde bir kimlik kazandırmıştır.

Kalite Belgelerimiz